PO PROSTU WYJĄTKOWE SIODŁA

  • Cena siodła uwzględnia cały zestaw: panele, baza, siedzisko i system mocowania popręgu.  
  • Siedziska mogą być zamieniane w modelach w tym samym rozmiarze. 
  •  Dodatkowe siedziska można kupić oddzielnie. 
  •  Dodatkowe panele są sprzedawane osobno, jedna para jest już dołączona do siodła. 
  • Pady sprzedawane oddzielnie. 
  •  Akcesoria sprzedawane oddzielnie. 
  •  Cena uwzględnia 23% podatek VAT 
  •  Cena nie uwzględnia kosztów wysyłki z Włoch do Warszawy i Warszawy do klienta - 150zł. 


NOWE SIODŁA!
 

GHOST TOSCANA

NOWE BUDŻETOWE SIODŁO W STYLU CLOSE-CONTACT

1 875 zł bez klocków kolanowych
2 120 zł z klockami kolanowymi

W TYM PAD POD SIODŁO

GHOST TOSCANA
Rewolucyjny nowy design z firmy GHOST. To siodło łączy ze sobą odczucia close-contact i elastyczność padu do jazdy na oklep i dodaje nowoczesne rozkładanie ciężaru wyjątkowe dla GHOST. To połączenie, które dało niesamowite wyniki w testach z padami wykrywającymi nacisk przeprowadzonych w Ameryce i w Niemczech.

Dostępne z klockami kolanowymi lub bez nich. Jest dostępny w zestawie z padem. Można go dopasować do dużej ilości różnych koni. Może być używany bez strzemion lub ze strzemionami. I można go używać na długie dystanse.

Doskonale nadaje się do ujeżdżenia, Academic Art of Riding, jazd terenowych czy nauki dzieci. Dostępne są modele ze skóry, zamszu i syntetyczne oraz różne kolory i tekstury.

Skontaktuj się z nami już dziś i złóż zamówienie!

prev next

GHOST PURO

2 495 zł

Nowe siodło od GHOST.

Minimalistyczne, stabilne i leciutkie – waży maksymalnie 4,5 kg w największym rozmiarze! Idealne do rajdów konnych, długich wycieczek, trailu oraz dla klientów, którzy chcą mieć wszechstronne i minimalistyczne siodło. Jazdy próbne dostępne w całej Polsce, mamy już dostępny model Puro do testów!

Różnice
Puro ma minimalistyczne siedzisko. Puro to po włosku „czysty” – najkrótsza tybinka, podwójna, atrakcyjny i komfortowy design w fale. Nie ma klocków udowych ani kolanowych.
Siodło umożliwia otwarty i swobodny dosiad. Ruch jeźdźca i jego pozycja w żaden sposób nie jest blokowana czy sugerowana przez siodło. Pozycja w tym siodle pochodzi wyłącznie z umiejętności jeźdźca oraz jego balansu i koordynacji z koniem. To geneza podejścia GHOST – siodła, którego nie ma. Jest tylko jeździec poruszający się w harmonii z koniem.
Dla zaniepokojonych tym, że brak klocków udowych spowoduje niebezpieczną niestabilność wprowadziliśmy dwa rozwiązania, które znacznie stabilność siodła podnoszą:
1. Inny system mocowania popręgu – rigging Puro
2. Więcej opcji ustawienia strzemion.

 
prev next

GHOST CRUSADER

3 308 zł

Nowe siodło od GHOST

Stabilne, bezpieczne i wygodne siodło idealne do ujeżdżenia, trailu, sportowych rajdów konnych oraz do szkółek jeździeckich.

Jazdy próbne dostępne na terenie całej Polski – mamy już model Crusader do testów!

GHOST Crusader to pierwszy z trzech modeli, które będą powoli wprowadzane do Polski w tym roku.

Crusader, jak wszystkie siodła GHOST ma wewnątrz naszą rewolucyjną bazę, która przeszła wszystkie badania i testy z padami wykrywającymi nacisk przeprowadzane w Niemczech i w Ameryce. Doskonale rozkłada ciężar jeźdźca i poprawia komfort konia oraz jego właściciela. Wszystkie Siodła Ghost z polskiej dystrybucji mają także standardowo nasze najmocniejsze i najlepsze Panele Numer 4 – to one zapewniają najlepsze uwolnienie kręgosłupa oraz ochronę grzbietu konia, dodatkowo rozkładają ciężar jeźdźca.

prev next

GHOST FLORAC

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 2 363 zł
Cena samego siedziska: 1 155 zł

-

Siedzisko umożliwiające otwarty dosiad. Brak klocków udowych oznacza całkowitą swobodę i jazdę w balansie z koniem. Model wszechstronny, świetny stosunek jakości do ceny.

prev next

GHOST QUILTY

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 2 783 zł
Cena samego siedziska: 1 260 zł 

-

Popularny model z krótką tybinką i bardziej pionowym ułożeniem klocków udowych – dla jeźdźców preferujących jazdę z wydłużoną pozycją nogi i otwartymi biodrami. Świetny do rajdów dugodystansowych, trailu i nauki jazdy.

prev next

GHOST QUEVIS

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 2 783 zł
Cena samego siedziska: 1 260 zł

-

Bardziej sportowy model, klocki udowe są położone pod większym kątem. Sprawdzi się dla jeźdźców, którym nie odpowiada wydłużona pozycja nogi. Idealny do skoków, rajdów długodystansowych, trailu i ujeżdzenia.

prev next

GHOST ROMA

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 2 890 zł
Cena samego siedziska: 1 376 zł

-

Eleganckie siodło z długimi tybinkami, siostrzany model Quilty. Klocki udowe są niemal pionowo, tak jak bardziej elegancka, długa tybinka. Idealne do ujeżdżenia, trailu i dla koni, które są nadwrażliwe na łydkę.

prev next

GHOST VENETO

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 2 888 zł
Cena samego siedziska: 1 376 zł
-

Połączenie naszych dwóch ujeżdżeniowych siodeł. To siodło to małżeństwo modelów Roma i Quevis. Klocki udowe są położone pod podobnym kątem jak w modelu Quevis, dla większej swobody ułożenia nogi. Spódniczki są ustawione bardziej pionowo – jak w modelu Roma. Przepiękne, zarówno eleganckie,jak i sportowe siodło.


NASZE NAJBARDZIEJ POPULARNE SIODŁO!

prev next

GHOST BAROCCO

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 3 312 zł
Cena samego siedziska: 1 890 zł

-

Prawdopodobnie najbardziej elegancki model, wykonany w antycznym stylu barokowym. Doskonale sprawdzi się u miłośników historii jeździectwa i tych, którzy preferują jazdę z nogą ułożoną niemal pionowo (bardziej niż w modelach Quilty czy Roma).

prev next

GHOST USA

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 4 363 zł

-

Nasze wyjątkowe westernowe siodło. Siedzisko i panele nie są kompatybilne i wymienne z innymi modelami. Nigdy nie znajdziesz podobnego siodła westernowego – jest całkowicie komfortowe, bardzo praktyczne. Bonusem jest metalowy rożek, bardzo przydatny w jeździe westernowej, trailu.

prev next

GHOST MAREMMA

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 3 639 zł
Cena samego siedziska: 2 352 zł

-

Nie przestrasz się, to nie jest potwór! To nasz najbardziej popularny wśród jeźdźców rajdowych długodystansowych model – krótkotybinkowe siodło z europejskiego kożucha. Surowiec do produkcji siodła jest pozyskiwany przez fermy przykładające szczególną wagę do humanitarnego traktowania zwierząt. Nie ma dwóch takich samych skór, więc twoje siodło będzie jedyne w swoim rodzaju!

prev next

GHOST CAGLIARI

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 3 639 zł
Cena samego siedziska: 2 352 zł

-

Siostrzany model Maremmy, również wykonany z kożucha, ale z dłuższymi spódniczkami. Utrzymuje ciepło zimą i chroni przed upałem latem. Jeździj tak, jak dawni ludzie i podkreśl swoją dziką naturę! Oba siedziska siodeł wykonanych z kożucha są wymienne z innymi siedziskami Ghost.

prev next

GHOST CLASSICS


GHOST CLASSIC ITALY 

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 3 637 zł

-

To siodło wszechstronne zachwyci każdego, kto lubi wprowadzać w trening różne elementy, również skoki! Ma tradycyjny kształt tybinki, która jest wysunięta nieco bardziej naprzód, by zapewnić pewniejszą pozycję kolana, na przykład podczas skoków, crossu czy WKKW. Siodło to testował profesjonalny włoski skoczek Giovani Magaton, używał go na wielu koniach z bardzo pozytywnymi wynikami. Nie oznacza to, że każdy jeździec będzie w nim w stanie trenować wysokie skoki, ale z pewnością nada się znakomicie dla jeźdźców rekreacyjnych, którzy regularnie skaczą.

Wszyscy, którzy testowali to siodło byli zgodni – jest przepiękne i nie da się na pierwszy rzut oka poznać, że jest bezterlicowe! Grupa testowa tak bardzo pokochała te modele, że wszyscy chcieli zachować prototypy! 

prev next

GHOST CLASSIC LIPICA

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 3 637zł

-

To również siodło wszechstronne, ale jego profil jest zdecydowanie ujeżdżeniowy. Tybinka jest ułożona bardziej pionowo, umożliwiając jazdę na długich strzemionach, z otwartymi stawami biodrowymi, czyli dokładnie to, czego potrzebują ujeżdżeniowcy. Podwójna tybinka zabezpiecza rzep, na którym są przymocowane klocki kolanowe, jeśli jeździec je sobie zażyczy, a zewnętrzna tybinka jest wyposażona w coś na kształt miękkiej, wzmocnionej poduszki kolanowej, by zapewnić komfortowy kontakt z bokiem konia. Siodło jest subtelne i wyrafinowane, wygląda bardzo klasycznie i tradycyjnie. Ledwo da się rozpoznać, że w ogóle jest beztelicowe, a jednak nie ma w nim żadnych sztywnych struktur podtrzymujących jeźdźca w siodle, z wyjątkiem usztywnionego przedniego łęku, który podnosi przód siodła i umożliwia głęboki dosiad, który kochają miłośnicy ujeżdżenia.

prev next

GHOST CLASSIC FLAMENCO

CENA
całego siodła (panele, baza, siedzisko): 3 637 zł

-

Ten model zjedna sobie wszystkich miłośników stylu barokowego. Jest podobne do modelu Barocco, ale bardziej nowoczesne – to siodło zaprojektowane do jazdy z niemal pionową pozycją nogi, idealnie zgra się z subtelnymi ruchami koni barokowych... lub też naszych rodzimych koników polskich i innych ras prymitywnych. Tak jak wszystkie modele Classic ma podwójną tybinkę, a wierzchnia tybinka jest w kształcie który przypomina nam rybią płetwę, jest spiczasta i wycięta z tyłu. --> Tak jak wszystkie modele Classic ma podwójną tybinkę, a wierzchnia tybinka jest w kształcie, który przypomina nam rybią płetwę, jest spiczasta i wycięta z tyłu. 

prev next