INFORMACJE O PADACHOPCJE MATERIAŁÓW

Od spodu naszych padów, tam gdzie materiał styka się ze skórą konia, stosujemy:

Sympanowę 

standardowo, bez dopłat – wersja w 100% wegańska!

Wełnę 

czarną lub naturalną białą (+25 zł)

Futro medyczne 

Najlepsza opcja dla zdrowia pleców (+380 zł) 


OPCJE KOLORÓW

 
Biały, Czarny, Beżowy, Brązowy, Niebieski, Czerwony, Fuschia, Burgundia, Liliowy, Wapno-Zielony, Sosnowy-Zielony
 

NASZE PADY


PAD 'SPORT'

Dla GHOST Florac, Quilty, Quevis, Maremma

Sympanowa 320 zł 

Wełna 345 zł 

 Futro medyczne 700 zł

prev next

PAD 'DRESSAGE'

Dla GHOST Veneto, Roma, Quilty, Quevis, Florac, Maremma, Cagliari


Sympanowa 380 zł 

Wełna 405 zł 

 Futro medyczne 760 

prev next

PAD 'WESTERN'

Dwa kształty, owalne lub kwadratowe

Dla GHOST Maremma, Quilty, Quevis, USA


Sympanowa 395 zł 

Wełna 420 zł 

 Futro medyczne 775 zł

prev next

PAD CLASSIC 'JUMP'

Dla GHOST Classic Italy

Sympanowa 395 zł 

Wełna 420 zł 

 Futro medyczne 775 zł

prev next

PAD CLASSIC 'DRESSAGE'

Dla GHOST Classic Lipica

Sympanowa 395 zł 

Wełna 420 zł 

 Futro medyczne 775 zł


PAD CLASSIC 'FLAMENCO'

Dla GHOST Classic Flamenco

Sympanowa 395 zł 

Wełna 420 zł 

 Futro medyczne 775 zł

prev next

 

JAGNIĘCY KOŻUCH – jakość spełniająca standardy medyczne.

Naturalne jagnięce futro jest coraz częstszym wyborem przy kupnie sprzętu jeździeckiego. Objętość tego futra tworzy tysiące małych sprężynek między ciałem konia i sprzętem jeźdźca. Te małe sprężynki ze względu na ich naturalną elastyczność pomagają rozkładać ciężar na dużej powierzchni. Futra medycznego z jagniąt używa się często w szpitalach, by zapobiegać odleżynom i zwiększyć komfort pacjentów. Ma ono również właściwości:

- termoregulacyjne – kontroluje temperaturę ciała zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach - kontrolujące wilgoć – naturalne futro jagnięce absorbuje do 70% objętości w wodzie

- zwiększające komfort – dla koni wrażliwych jest idealnym rozwiązaniem

- antybakteryjne – w procesie produkcyjnym tworzymy przeciwgrzybiczny, antybakteryjny pad, doskonały w przypadku alergii skórnej


PADY BEZTERLICOWE „CHAMP”


919 PLN


Wszechstronny pad zaprojektowany, by idealnie współgrać z siodłami bezterlicowymi. Jagnięce futerko pod siodłem i wytrzymała, pikowana bawełna na tybinkach pasuje do większości siodeł GHOST. Zapięcia na rzepy odpowiednio przymocują pad do systemu popręgu V, który znacie w siodłach GHOST, a na dole padu jeszcze jeden rzep, by przełożyć przystuły, jak w normalnym padzie. Champ ma również pianki amortyzujące w środku, które można łatwo wyjąć. Można domówić dodatkowe wypełnienia, jeśli okażą się konieczne. Można prać pad w detergencie odpowiednim dla jagnięcego futra, polecamy detergent CHRIST C7.

prev next

PÓŁPADY BEZTERLICOWE „ULTRA”
 

759 PLN


Ten pad przypomina pady produkowane przez firmę Mattes dla sportowców – ale ten jest idealny dla siodeł bezterlicowych. W padzie znajdziemy system pianek amortyzujących wstrząsy, które można montować w kieszonkach padu. Można użyć wszystkich, a można tylko niektórych, żeby świadomie zmienić balans siodła. Trymowane jagnięce futro nie tylko wygląda luksusowo, ale pomaga w dopasowaniu i funkcjonowaniu siodła bez powodowania wielkich zmian. Można prać pad w detergencie odpowiednim dla jagnięcego futra, polecamy detergent CHRIST C7.

prev next

PADY BEZTERLICOWE „PORTUGEUSA”


2458 PLN

Ten przepiękny pad jest naszym najdroższym, ale nie bez powodu. Anatomiczny kształt padu pozwala na fenomenalne odciążenie kręgosłupa i kłębu, bez pociągania padu i manipulowania nim. Naturalnie układa się on wysoko nad kłębem ze względu na swoją konstrukcję. Cena zawiera również wypełnienia z pianki amortyzującej wstrząsy, największe i najszersze w naszej ofercie, powodujące najlepsze rozkładanie ciężaru. Idealne rozwiązanie dla cięższych jeźdźców, koni w rehabilitacji czy zwyczajnie dla tych, dla których priorytetem jest idealne zdrowie końskiego grzbietu! Tył padu, tak jak i przód, są zaprojektowane by delikatnie unosić konstrukcję na grzbiecie konia – doskonale współgra to z konstrukcją GHOST, w której przedni i tylny łęk również się unoszą. Pad ma iberyjski, kwadratowy kształt, stąd jego nazwa. Ma też klasyczne paski na rzepy. Można prać pad w detergencie odpowiednim dla jagnięcego futra, polecamy detergent CHRIST C7.

prev next

PAD BEZTERLICOWY „WESTERN”
 

1167 PLN 

Podobnie jak Portugeusa, pad jest duży i kwadratowy, ale nieco prościej zbudowany – również zaprojektowany, by współgrać z siodłem bezterlicowym. W środku znajdziecie pianki amortyzujące wstrząsy docięte dokładnie do kształtu padu. Klasyczne paski na rzepy są wykonane z wytrzymałych materiałów. To mocny i praktyczny pad, doskonały do rajdów długodystansowych i długich jazd terenowych. Wycięcie na kłąb pozwala na używanie padu pod widelcem siodła westernowego, doskonale widać przez to, co się dzieje z ciałem pod spodem. A futro jagnięce rozciąga się pod całym padem. Można prać pad w detergencie odpowiednim dla jagnięcego futra, polecamy detergent CHRIST C7.

prev next

C7, DETERGENT DO FUTRA


250ml – 25 PLN / 500ml – 35 PLN / 5l – 180 PLN


Zaprojektowany i produkowany przez CHRIST – możemy zaufać, że specjaliści, którzy stworzyli markę wiedzą też, jak dbać o ich produkty. Specjalny niealkaliczny detergent C7 pierze futro bez wypłukiwania go z naturalnych olejów i bez niszczenia jego struktury. Produkty z futra jagnięcego to duża inwestycja i odpowiednia ich konserwacja ma duży wpływ na ich długoterminowy sukces – w ten sposób dbamy o naszą inwestycję. Z C7 pad z futra będzie zadbany i sprawny przez długie lata.

prev next