Polski Dystrybutor

 

INFORMACJE O USŁUGACH OFEROWANYCH PRZEZ FIRMĘ

SIODŁA GHOST POLSKA


Proszę o przeczytanie przed potwierdzeniem uczestnictwa w jeździe próbnej. Klient dokonując wpłaty zadatku na jazdę próbną jednoznacznie akceptuje niniejsze oświadczenie.

Kilka słów o dystrybutorze i licencjonowany specjalista personalizacji siodeł GHOST w Polsce:

 • Pomyślnie przeszedł i zdał bez trudności test kwalifikacyjny dla dealerów GHOST za pośrednictwem międzynarodowego koordynatora GHOST.
 • Posiada kompetencje w zakresie dopasowywania i personalizacji oceniane według trzech priorytetów:
  • Pierwszym priorytetem jest wykształcenie i umiejętność dopasowania siodła w sposób doskonały lub zbliżony do doskonałości;
  • drugim priorytetem jest znajomość konia i biomechaniki oraz poziom wiedzy o jeździectwie;
  • Trzecim priorytetem jest ocena potencjału biznesowego danego dystrybutora oraz sposobu współpracy z końmi, ich jeźdźcami i właścicielami oraz siodłami.
 • Marka GHOST na bieżąco edukuje swoich pracowników w zakresie wytwarzania, budowy, dopasowania oraz funkcji siodeł GHOST.

Żadna inna bezterlicowa marka siodeł nie przeprowadza tak zaawansowanych testów umiejętności przed rozpoczęciem współpracy z potencjalnym specjalistą w zakresie dopasowania i dystrybutorem swoich produktów. Nauka dopasowywania oraz zdobywanie szczegółowej wiedzy o produkcie zaczyna się przed rozpoczęciem współpracy i trwa przez cały jej okres.

Sukces GHOST zależy od zdrowych koni i szczęśliwych Klientów!

***

KORESPONDENCYJNA JAZDA PRÓBNA I KORESPONDENCYJNE KONSULTACJE W DOPASOWANIU

Nasz program korespondencyjny zapewnia poradnictwo dla Klienta w zakresie dopasowania oraz użytkowania siodeł GHOST bez obecności dystrybutora i specjalisty personalizacji siodeł GHOST.

TY dopasowujesz siodło

MY oferujemy wskazówki i pomoc


Szczegółowy opis usługi korespondencyjnej:

 • Korespondencyjna jazda testowa jest przystępnym cenowo i efektywnym sposobem do przetestowania siodła.
 • W przypadku większości koni dopasowanie siodła Ghost będzie proste.
 • Korespondencyjne jazdy testowe mają wielokrotnie udowodnioną skuteczność.
 • Ta usługa jest mniej precyzyjna niż prywatne jazdy próbne i prywatne konsultacje.
 • Jeśli zdecydujesz się przetestować, a następnie zakupić siodło korzystając z tej usługi, robisz to na swoją odpowiedzialność.

Długofalowy sukces dopasowania siodła, a więc jego funkcjonalność i bezpieczeństwo leżą w Twoich, a nie naszych rękach. Jeśli Twoje siodło GHOST nie pasuje, lub działa nieprawidłowo, jesteś za to odpowiedzialny. Gdy specjalista ds. personalizacji nie jest fizycznie obecny przy dopasowywaniu i personalizacji siodła, może Cię tylko pokierować w tym, co zrobić, by poprawić sytuację. Co bardzo ważne, nasza dokładność i umiejętność skutecznego dopasowania siodła na odległość w bardzo dużej mierze zależy od dostarczanych przez Ciebie materiałów – zdjęć i filmów.

Należy pamiętać, że kondycja i sylwetka konia zmienia się z biegiem czasu, a wraz z nią zmienia się dopasowanie siodła. Zmiana aktywności konia może znacząco wpłynąć na dopasowanie i funkcjonalność siodła sprawiając, że poprzednio dokonane dopasowanie może być już nieaktualne.  

Np. Koń jeżdżony w tym samym siodle przez jednego jeźdźca może wymagać innego dopasowania produktu podczas zawodów jeździeckich, a innego podczas treningów w macierzystej stajni. Siodła GHOST są dynamiczne i elastyczne. Sposób użytkowania wpływa na ich dopasowanie.

Rada udzielona jednego dnia, może być nieważna kolejnego. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, na każdą wiadomość odpowiemy z chęcią i należytą precyzją. Doradztwo korespondencyjne dla naszych Klientów jest zawsze bezpłatne.


POWYŻSZE NIE DOTYCZY WAD PRODUKTOWYCH. JEŚLI PRODUKT MA WADY PRODUKCYJNE, JEST OBJĘTY DWULETNIĄ GWARANCJĄ.PRYWATNE JAZDY PRÓBNE GHOST PREMIUM I PRYWATNE KONSULTACJE


Jeśli zależy Ci na najbardziej precyzyjnym dopasowaniu siodła GHOST – skorzystaj z naszej oferty premium i umów się na prywatne konsultacje.

 • Ta usługa nie przynosi nam zysków, a jej dość wysoka cena jest adekwatna do poniesionych kosztów transportu.
 • Jesteśmy jedyną firmą zajmującą się siodłami GHOST w Polsce, a także jedyną specjalizującą się w dopasowywaniu bezterlicowych siodeł.

Naszą misją i celem jest Twoja satysfakcja z testowanego produktu. Kończymy spotkania dopiero wtedy, gdy - zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem - siodło jest dobrze dopasowane. Nie jest to równoznaczne z tym, że produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania, ani że Twój pupil je polubi. Nie oznacza to także, że Ty i Twój koń będziecie odpowiednimi potencjalnymi użytkownikami unikalnych i niestandardowych produktów jakimi są siodła GHOST.  

Podczas naszego spotkania dopasowujemy siodło do Ciebie i Twojego konia tu i teraz, na podstawie tego, co widzimy danego dnia. Ważność i słuszność dopasowania dotyczy dnia, w którym zostało dokonane, zmiana dopasowania może nastąpić nawet następnego dnia. Nie jesteśmy odpowiedzialni za sposób, w jaki użytkujesz siodło. Do pełnego, długofalowego sukcesu i zadowolenia z produktów GHOST niezbędna jest współpraca przed, w trakcie oraz po spotkaniu.


Jeśli zdecydujesz się na zakup, jesteś odpowiedzialny za to, by prawidłowo użytkować i dbać o siodło oraz dopasowywać je wraz ze zmianami sylwetki Twojego konia i Twojej, a także wraz ze zmianą stylu lub sposobu jeżdżenia.  


My oferujemy doradztwo.

Twoje siodło, Twoja odpowiedzialność.


POWYŻSZE NIE DOTYCZY WAD PRODUKTOWYCH. JEŚLI PRODUKT MA WADY PRODUKCYJNE, JEST OBJĘTY DWULETNIĄ GWARANCJĄ.


WARTO WIEDZIEĆ


 • Swoboda ruchu, komfort mięśni i efektywność technologii ochrony przed uderzeniami w siodłach GHOST jest możliwa do oceny tylko przez bezpośredni dotyk, a najlepiej dokona jej dystrybutor siodeł GHOST i licencjonowany specjalista w zakresie dopasowywania i personalizacji siodeł Ghost lub specjalista w zakresie dopasowywania innych siodeł bezterlicowych.
 • Należy pamiętać, że nie można ocenić dopasowania siodła nie widząc konia podczas jazdy we wszystkich trzech stylach.
 • Zależy nam na komforcie koni i kiedy zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem okaże się, że siodło GHOST nie jest dla Ciebie i Twojego konia odpowiednie, zostaniesz o tym poinformowany. Nie zależy nam na sprzedaży siodła, jeśli ma ono nie spełniać dobrze swojej roli.  
 • Dopasowanie siodła może znacznie zmieniać się z biegiem czasu. Kupując GHOST, kupujesz elastyczne siodło, które dopasowywane jest na bieżąco przez Ciebie. Ty jesteś odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie produktu, nie dystrybutor.


Firma Ghost to pasjonaci, którzy posiadają własne konie i używają siodeł GHOST tylko na zwierzętach, do których te produkty pasują. Jeśli Siodła Ghost nie byłyby odpowiednie dla naszych koni, nie używalibyśmy tych produktów. Chcemy pomagać innym odkrywać, jak wspaniałymi wyrobami mogą być dobrze dopasowane siodła GHOST. Te siodła zostały bardzo dobrze odebrane w Polsce, jesteśmy dumni z wielu naszych zadowolonych Klientów i ich pupili. Cieszymy się z prowadzenia małej firmy, dzięki której możemy dobrze opiekować się własnymi zwierzętami i opłacać niezbędne rachunki – zupełnie tak, jak Ty.


Dziękujemy za zrozumienie,

Siodła GHOST Polska