Akcesoria

 


Popręg Westip

 240 zł

Prosty i wytrzymały. Lekko elastyczny, by zapewnić stabilność. Sprzączki popręgu powinny leżeć około 5 cm nad łopatką – tak ustalamy, jaki rozmiar będzie najlepszy dla twojego konia.Ochraniacze na przystuły

 95 zł

Jeśli twój koń jest bardzo wrażliwy lub po prostu obawiasz się, że popręg może przyszczypnąć jego skórę, to jest tanie i sprytne rozwiązanie.


Fendery/fendery USA 

325/610/655 zł

Szerokie, mocowane do puślisk, zazwyczaj skórzane – dla tych, którzy chcą chronić nogę w stylu westernowym. Fendery normalny + Fendery USA 1/2.


Puśliska 

180 zł

Wykonane z Biothanu, sprzączki wysokiej jakości. Długość określasz sam.


Osłonki na puśliska 

65 zł

Niezbędne w przypadku siodeł Ghost, ponieważ sprzączki puślisk nie są pod twoim udem, jak w siodłach tradycyjnych, ale na dole – przy strzemieniu. Są istotne, żeby zabezpieczyć sprzączkę i paski puśliska. Niewielka cena, materiał do wyboru.


Pokrowiec na siodło 

65 zł

Ręcznie robiony, by pasować do naszych siodeł, w 100% bawełniany, niedrogi i chroni twoje siodło przy przechowywaniu.


Nakładka na siodło 

Wełna 240 zł

 Kożuch 380 zł

 Ekskluzywny Kożuch 570 zł

Zaprojektowana, by pasować do twojego siodła Ghost. Poprawia komfort i amortyzację, chroni materiał siodła. Dostępna z wełny, kożucha i ekskluzywnego kożucha – dla tych, którzy chcą się poczuć wyjątkowo!


Podkładka pod przód 

65 zł

Mocowana na rzep do bazy siodła, może pomagać w jego dopasowaniu i podnieść komfort. Unosi przód twojej miednicy, jeśli jeździsz na koniu z łukowato wygiętym kręgosłupem lub po prostu potrzebujesz dodatkowego podniesienia przodu.


Diminisher zwężający siedzisko 

65 zł

Jeśli jesteś drobny, do tylnego łęku możemy domontować specjalny piankowy element. Zmniejsza rozmiar siedziska i pomaga drobniejszym jeźdźcom zachować stabilność i komfort w siodle.


Sakwy 

700/1135/340 zł

Zapytaj swojego dystrybutora o sakwy, którymi jesteś zainteresowany. Wszystkie sakwy są robione na osobiste zamówienie, by idealnie pasować do twojego siodła Ghost!


Dostępne są trzy rozmiary. Sakwa doczepiana do tylnego łęku i małe/duże sakwy mocowane po bokach. By poprawić komfort konia można zamówić specjalny pad. Zwykle są robione ze skóry, ale podobnie, jak nasze siodła, mogą być indywidualnie dopasowywane! Zapytaj o nie swojego dystrybutora, jeśli planujesz długie wycieczki!


NOWY!  CHRIST POPRĘGI ANTOMICZNE
 

675 PLN


Popręgi z futrem jagnięcym występują w dwóch kształtach. Jeden to prosty, ujeżdżeniowy popręg z anatomicznymi wycięciami umożliwiającymi szeroki wykrok i komfort w okolicy łokcia. Drugi również ma te wycięcia, ale jest w kształcie półksiężyca. To idealna opcja dla koni, które muszą mieć popręg ułożony bardzo z przodu, które mają bardziej skątowane łopatki, obniżone plecy, wystający brzuch lub wąskie łopatki, a szeroką kłodę. Popręg w kształcie półksiężyca, poprawnie zapiętym, rozwiązuje problemy ze stabilizacją siodła.

prev next

NOWY!  CHRIST TUNELE NA POPRĘG
 

50cm 244 PLN /
80cm 343 PLN


To tunele z futerka, które można założyć na normalny popręg. Doskonały sposób, by zwiększyć komfort konia i dodać jego funkcje do popręgu Westip, który już się ma – bez wydawania dużej kwoty na popręg anatomiczny. Dostępne w dwóch długościach, 50cm i 80cm.

prev next